Green World

 

Spoločnosť Green World, založená v roku 1994 je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výskumom, investíciami a vývojom, výrobou a marketingom výrobkov zdravotnej starostlivosti. Dodržiavame ako hlavnú zásadu byť "Poctivý a robiť to pre ľudí", Green World dokázal, že vie zlepšiť zdravie a životný štýl ľudí vďaka jeho výskumu a vývoju a špičkovými výrobnými technológiami. Vedení prirodou, Green World sa venoval vloženiu najčistejších prísad prírody, aby vyprodukovali tie najlepšie zdravotné produkty, ako aj promovali koncept zdravia na celom svete. 
   
     Doktorka Deming Li, zakladateľka Green World, dosiahla vynikajúci pokrok vo výskume používania výťažkov rastlín v boji proti rakovine. Počas jej štúdia a výskumu v USA Dr. Deming Li sa skontaktovala s vysokokvalitnými talentmi v oblasti výskumu a vývoja oblasti biológie, kde sa naučila techniky spracovania a zdroje prírodných materiálov. Jej tím výskumu známy pre ich odbornosť v tradičnej čínskej medicíne a čínskych liečebných receptúr, ako aj najnovšiu nutriológiu, medicínu, and farmakológou. Zloženie väčšiny produktov je spojenie starých čínskych vedomostí z ľudových receptúr a najnovších západných úspechov vo výžive. Produkty Green World si získali srdcia spotrebiteľov rôznych farieb pleti, rás, miest a kultúrneho pôvodu. Používanie týchto doplnkov prináša zdravotné benefity pre každý systém ľudského tela. Pri detoxikácii, ochrane očí a pečene, produkty Green World prinášajú kvality svetového formátu. 

   Green World dosahuje skoro 300 rozličných produktov, ktoré môžu byť rozdelené do ôsmych kategórií ako produkty zdravotnej starostlivosti, doplnky výživy, prístroje zdravotnej starostlivosti, osobná starostlivosť, starostlivosť o kožu, starostlivosť o domácnosť, turmalínové zariadenia a ornamenty, a organické bio hnojivo.    

    Spomedzi Green World kolekcií, kolekcia Blueberry vyčnieva vďaka jej pokročilej formule a prevratných výrobných techník. Väčšina produktov Green World blueberry sa skladá z čučoriedok alebo ich výťažkov ako ich základnej zložky, doprevádzaná inými prírodnými zložkami alebo ingredienciami používaných ako oboje, stravu aj medicínu. Či vo forme doplnkov výživy, Plnohodnotnej výživy alebo špičkových produktov starostlivosti o kožu, kolekcia Green World Blueberry má zaslúženú svoju prémiovú pozíciu vďaka jej odborným zloženiam, efektivite a bezpečnosti. 

    Green World je priekopníkov v zdravotníctve, ktorý vytvoril tzv. “6G Štandart” aby sprevádzal činnosti od vývoja a výskumu, výroby a služieb až logistiku a starali sa o zákazníkov. Green World vykonáva technické špecifikácie v súlade medzinárodných noriem. Má akreditáciu hygieny, certifikát ISO9001:2008 certifikát HACCP. 
   
    Za svetový rozmach a trvalo udržateľný rozvoj môže Green World vďačiť manažmentu najvyššieho kalibru s jasnou víziou bohatými skúsenosťami. Vedené odborníkmi so skvelými schopnosťami riadiť, oblasti pôsobenia Green World zazreli prehĺbenie existujúcich trhov a agresívne otváranie nových trhov. Green World sa do teraz podarilo úspešne preraziť na trhu v Afrike, Európe, Juhovýchodnej Ázii, Južnej Ázii a Severnej Amerike s viac než 40 vetvami s podporou našim obchodným partnerom na celom svete.
    

    V súčasnosti, Green World usiluje o vybudovanie výrobnej základne v Lishui, Nanjingu. Spolu s výrobnou základňou v Michigane, USA, budú oba slúžiť ako centrá vývoja a výskumu, výroby, a logistiky nasledujúc výrobnu základňu v Tianjine. Cieľmi Green World je vybudovanie stabilého, harmonického a úprimného vzťahu medzi zákazníkmi, distribútomi a spoločnosťou. Green World sa snaží o "win-win" situáciu pri ktorej zákazník ušetrí, distribútor bude úspešný a spoločnosť porastie.

Odporúčame

NEWSLETTER