Turmalín zbavuje ťažkých energií, ktoré ovplyvňujú naše životy do veľkej miery. Čistí čakry a biopole, na ktorom vytvára ochranný štít okolo tela.
Je to mystický kameň, ktorý sa používa počas obradov. V dávnych dobách ho používali ľudia, čo sa ocitli v ťažkých životných situáciách s nádejou, že im tento mystický kameň pomôže.

Turmalín je pevne spätý s jemnými energiami a prospieva rastlinám aj zvieratám. Pri meditáciách nám turmalín vie pomôcť lepšie aktivizovať čakry, najlepšie priložením na dané energetické centrum. Zavedie nás hlbšie do nás samých, zvýši našu vnútornú silu a pri dlhodobom používaní nás zbavuje našich strachov. Priťahuje svojmu nositeľovi múdrosť, pocit všemocnej lásky.

Viac ako kedykoľvek predtým sa do nášho tela dostávajú jedy z potravín, upravovanej vody alebo frekvenčných vĺn z telefónov, bezdrôtových sietí. Vyhnúť sa takýmto vplyvom je v tejto dobe prakticky nemožné, no pôsobením turmalínu vieme dať telo opäť do rovnováhy. Kolekcia turmalín obsahuje vo svojich produktoch turmalín v mikro časticiach, vďaka čomu nám vie viac prekrviť dané oblasti tela. Uvádzajú sa nám do rovnováhy myšlienky, čakry a biopole. Pomáha nám s aktivitou mozgu. Zlepšuje koordináciu, telesnú pohodu. 

Odporúčame

NEWSLETTER